error
  • ERROR LOADING FEED DATA
מצפן להצלחה
אלה גולצמן - מצפן להצלחה
שמי אלה גולצמן, מאמנת אישית לאיכות חיים, בעלת תואר ראשון בכלכלה וניהול. במקביל לעיסוקי בקואצ'ינג אני מנהלת שלוחה ישראלית של חברה בינלאומית בתחום רפואי.

במדור זה אפרסם כתבות שונות שיעזרו לכם לעשות צעדים ראשונים להשגת מטרות שונות, להגשמת חלומות. כאן תקבלו מידע, תרגילים וטכניקות שונות, בהם תוכלו להשתמש על מנת לשפר את איכות החיים שלכם.

לכל מידע נוסף כנסו לאתר: www.compass-success.co.il

הוסף תגובת פייסבוק
 

הצלחה בחיים, זהו מצב שכל אחד רוצה,
וכאן המקום לבדוק איך מגיעים למטרה זו.

אבי-ווילי אימון אישי היגעתי "לאימון אישי" מהתחום הניהולי, ניהלתי צוותי ייצור ועיצוב בתחום התכשיטים כ-18 שנה.

עבדתי הרבה מאות שעות עם אנשים,דבר שדורש המון רגישות והכפתיות. פתרתי בעיות מקצועיות וגם אישיות, במסגרת העבודה שלי.

תמיד אהבתי את הצד "האנושי" שבמקצוע, זה שמביא אותי לפתח קשר אישי עם הצוות; מכאן באה ההצלחה הניהולית; להיות אוזן קשבת לפעמים, כשלמישהו יש בעיה אישית או כשלמישהו מציק לו משהו בתחום העבודה.

בפן האישי, אני אבא לתאומים בני 15 עם קשיי קשב וריכוז ולמידה. כבר חמש שנים אני עוזר להם להתגבר ובהצלחה, על הקשיים בעזרת כלים מעולם האימון האישי.
אבל מה שהביא אותי להכרה והחלטה שאני רוצה להיות "מאמן אישי" זה היה מיקרה שקשור לבת משפחה שלי, שסובלת מאנורקסיה. אחרי שנה וחצי שלא יצא מביתה, הצלחתי לשכנע אותה להתארח בביתינו. אנחנו גרים קרוב מאד לטבע, במקום נעים ושקט. ובימים שהיתה אצלינו, ניהלנו הרבה שיחות והבאתי אותה למצב שישבה לאכול ארוחות עם המשפחה; דבר נדיר מאד במציאות שלה; וביקשה לקבל עזרה מקצועית.

עצם היותי גם מעצב-תכשיטים; מקצוע שעיקר הצלחתו טמונה ביצירתיות; מאפשר לי להיות מצליח גם ב"אימון האישי", היות וההצלחה של מאמן תלויה ב"לדעת לשאול את השאלות הנכונות למתאמן; שבא לעבור תהליך של אימון אישי; וכך לעזור לו להצליח בתהליך.

אבי-ווילי טרוכלר
מאמן אישי
054-6650169
דואל זה מוגן מפני דואר זבל, אתה נדרש לאפשר Javascript בכדי לראות אותו

הוסף תגובת פייסבוק
 

מטרתו של המדור הזה לענות על שאלות רווחות, בהן נתקלים אנשים פעמים רבות בחיי היום יום, ויעסוק בכל פעם בנושא אחר. עורכת המדור הינה עורכת דין המתמחה בתחום האזרחי, לרבות ביטוח ונזיקין וכן נדל"ן.

* האמור במדור זה אינו תחליף לייעוץ משפטי שיש לקבל מעורך דין בכל מקרה לגופו.


הוסף תגובת פייסבוק
 
במחשבה הורית - אימון וייעוץ בבית המשפחה

מירי רון, ילידת יקנעם ותושבת המושבה. נשואה לזאב,איש שיווק ותקשורת,אם לבן ובת בוגרים.

משך 25 שנה עברתי מסלול חינוכי מגוון כמורה למבוגרים, כגננת וכמרצה ורכזת אקדמית של קורסים למנהלות משפחתונים ומטפלות.

לפני 18 שנה החלה היכרותי עם הגישה החינוכית האנתרופוסופית, ומאז למדתי, חינכתי והשתלמתי בתחום. תואר שני בייעוץ חינוכי עשיתי במכללת אורנים.

מניסיוני כגננת וכמנהלת פעוטון, ראיתי כי להורים כיום נחוצה התאמנות בהורות, קואצ'ינג, לא כלימוד תיאורטי, אלא במסגרת הביתית ובמציאות המשפחתית, בעזרת תמיכה, ליווי, ייעוץ ואימון. הבנות אלו אני לוקחת איתי אל האימון ההורי.

הוסף תגובת פייסבוק
 

סיגל שיפמן, בוגרת אוניברסיטת חיפה בכלכלה ומינהל עסקים . מביאה איתי ניסיון של כ-20 שנות ניהול בקיבוץ ובעיר., מהן 7 שנים בניהול המתנס ביוקנעם ו-5 במגדל העמק.

בתפקידי האחרון בחברה למתנסים: 160 עובדים, ניהול וגיוס כספים, ניהול כ"א, מערכת פוליטית מורכבת יזמות, תרבות ועוד.

ב- 2004 למדתי קואצ'ינג באוניברסיטת חיפה והחלטתי שזה יהיה הדבר הבא בחיי.

פרשתי מהחברה למתנסים ומאז אני מאמנת עסקית ואישית במשרה מלאה M.C.I . - Master Coaching Israel וראש תחום יזמות ויזמים באיק"א (ארגון הקואצ'ינג הישראלי)

אני מאמנת מנהלים, יזמים ועצמאים , באימון קבוצתי בסדנאות מרובות משתתפים ואימון אישי קצר מועד.

בת 50 , נשואה לבארי . הורים מאושרים של יונתן (25) ,הרן (23) אושרה (18 ). עברנו ליוקנעם לפני 15 שנים מקיבוץ גבת שבצד השני של עמק יזרעאל.


הוסף תגובת פייסבוק
 

חדש בספריה